Тяга керма. VW GOLF III, GOLF IV, VENTO, CORRADO (Вир-во Moog)
Номер деталі VO-DS-7187, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x130x60мм., орієнтовна вага - 0,20400кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | VO-DS-7187 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Сумісність з моделлю | Toledo, Corrado, Golf |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.20400 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

