
Тяга керма. VW PASSAT (Вир-во Moog)
1 440 ₴
- В наявності
- Код: 4600905426
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга керма. VW PASSAT (Вир-во Moog)
Номер деталі VO-DS-8264, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x470x80мм., орієнтовна вага - 1,11000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | VO-DS-8264 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Сумісність з моделлю | Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.11000 кг |
| Ширина | 470 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 440 ₴
