
Накінечник керма. SEAT / SKODA / VW BORA, GOLF, NEW BEETLE/TOLEDO, LEON/FABIA, OCTAVIA (Вир-во Moog)
540 ₴
- В наявності
- Код: 4600905435
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накінечник керма. SEAT / SKODA / VW BORA, GOLF, NEW BEETLE/TOLEDO, LEON/FABIA, OCTAVIA (Вир-во Moog)
Номер деталі VO-ES-1507, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x130x60мм., орієнтовна вага - 0,49500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | VO-ES-1507 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Сумісність з моделлю | Bora, Toledo, A3, Octavia, Leon, Golf, New Beetle |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.49500 кг |
| Ширина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 540 ₴
