
Накінечник керма. AUDI / PORSCHE / VW Q7 / CAYENNE / AMAROK, TOUAREG (Вир-во Moog)
640 ₴
- В наявності
- Код: 4600905441
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накінечник керма. AUDI / PORSCHE / VW Q7 / CAYENNE / AMAROK, TOUAREG (Вир-во Moog)
Номер деталі VO-ES-3058, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x200x50мм., орієнтовна вага - 0,64200кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | VO-ES-3058 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Porsche |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Сумісність з моделлю | Touareg, Cayenne, Q7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.64200 кг |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 640 ₴
