
Накінечник керма. SEAT / VW GOLF III, LUPO, PASSAT, POLO / CORDOBA, IBIZA, INCA (Вир-во Moog)
440 ₴
- В наявності
- Код: 4600905445
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накінечник керма. SEAT / VW GOLF III, LUPO, PASSAT, POLO / CORDOBA, IBIZA, INCA (Вир-во Moog)
Номер деталі VO-ES-7139, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x130x60мм., орієнтовна вага - 0,37000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | VO-ES-7139 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Сумісність з моделлю | Caddy, Cordoba, Polo, Toledo, Corrado, Jetta, Golf, Passat, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.37000 кг |
| Ширина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 440 ₴
