
Накінечник керма. AUDI / VW A4, A6, A8, PASSAT (Вир-во Moog)
1 010 ₴
- В наявності
- Код: 4600905451
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накінечник керма. AUDI / VW A4, A6, A8, PASSAT (Вир-во Moog)
Номер деталі VO-ES-8227, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x200x50мм., орієнтовна вага - 0,73100кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | VO-ES-8227 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Сумісність з моделлю | Superb, A4, A6, A8, Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.73100 кг |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 010 ₴
