
Накінечник керма. FORD / SEAT / VW GALAXY, ALHAMBRA, SHARAN (Вир-во Moog)
660 ₴
- В наявності
- Код: 4600905453
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накінечник керма. FORD / SEAT / VW GALAXY, ALHAMBRA, SHARAN (Вир-во Moog)
Номер деталі VO-ES-8258, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 850x345x65мм., орієнтовна вага - 0,91000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | VO-ES-8258 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Ford |
| Висота | 65 мм |
| Сумісність з моделлю | Alhambra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.91000 кг |
| Довжина | 850 мм |
| Ширина | 345 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 660 ₴
