
Накінечник керма. AUDI / SKODA / VW A3 / GOLF IV, NEW BEETLE / OCTAVIA (Вир-во Moog)
570 ₴
- В наявності
- Код: 4600905456
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накінечник керма. AUDI / SKODA / VW A3 / GOLF IV, NEW BEETLE / OCTAVIA (Вир-во Moog)
Номер деталі VO-ES-8285, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 85x130x60мм., орієнтовна вага - 0,40000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | VO-ES-8285 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Skoda |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Сумісність з моделлю | New Beetle, A3, Golf, Octavia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.40000 кг |
| Ширина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 570 ₴
