
Стійка стаб. AUDI / VW A4, A6, PASSAT (Вир-во Moog)
720 ₴
- В наявності
- Код: 4600905460
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стійка стаб. AUDI / VW A4, A6, PASSAT (Вир-во Moog)
Номер деталі VO-LS-0357, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x130x60мм., орієнтовна вага - 0,36200кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | VO-LS-0357 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній лівий |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | A6, Passat, Superb, A4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.36200 кг |
| Ширина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 720 ₴
