
Тяга стабілізатора AUDI A3, Q3, SEAT LEON, SKODA EYTI, VW GOLF 03 зад. міст (Вир-во MOOG)
570 ₴
- В наявності
- Код: 4600905461
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга стабілізатора AUDI A3, Q3, SEAT LEON, SKODA EYTI, VW GOLF 03 зад. міст (Вир-во MOOG)
Номер деталі VO-LS-0418, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x200x50мм., орієнтовна вага - 0,42400кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | VO-LS-0418 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 95 мм |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Jetta, Octavia, Yeti, Passat, Eos, Superb, Leon, Tiguan, Toledo, A1, Touran, A3, TT, Golf, Q3, Alhambra, Altea, Scirocco |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.42400 кг |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 570 ₴
