
Стійка стаб. AUDI / SKODA / VW GOLF IV, NEW BEETLE, BORA / A3 / OCTAVIA (Вир-во Moog)
540 ₴
- В наявності
- Код: 4600905463
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стійка стаб. AUDI / SKODA / VW GOLF IV, NEW BEETLE, BORA / A3 / OCTAVIA (Вир-во Moog)
Номер деталі VO-LS-0475, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x160x50мм., орієнтовна вага - 0,30000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | VO-LS-0475 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 105 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Toledo, A3, Octavia, Leon, Golf, New Beetle |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.30000 кг |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 540 ₴
