
Стійка стаб. AUDI / SEAT / SKODA / VW (Вир-во Moog)
570 ₴
- В наявності
- Код: 4600905469
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стійка стаб. AUDI / SEAT / SKODA / VW (Вир-во Moog)
Номер деталі VO-LS-1870, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x420x80мм., орієнтовна вага - 0,60200кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | VO-LS-1870 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 335 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Jetta, Octavia, Yeti, Passat, Eos, Superb, Caddy, Leon, Tiguan, Toledo, Touran, A3, TT, Golf, Q3, Alhambra, Altea, Scirocco |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.60200 кг |
| Ширина | 420 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 570 ₴
