
Тяга стабілізатора VW TRANSPORTER V, MULTIVAN V 03-15 перед. міст (Вир-во MOOG)
540 ₴
- В наявності
- Код: 4600905472
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга стабілізатора VW TRANSPORTER V, MULTIVAN V 03-15 перед. міст (Вир-во MOOG)
Номер деталі VO-LS-2311, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 85x345x62мм., орієнтовна вага - 0,60000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | VO-LS-2311 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Висота | 62 мм |
| Довжина | 259 мм |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter, Multivan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.60000 кг |
| Ширина | 345 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 540 ₴
