
Стійка стаб. SEAT / VW AROSO, POLO, LUPO (Вир-во Moog)
540 ₴
- В наявності
- Код: 4600905476
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стійка стаб. SEAT / VW AROSO, POLO, LUPO (Вир-во Moog)
Номер деталі VO-LS-3353, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x130x60мм., орієнтовна вага - 0,20700кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | VO-LS-3353 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 94 мм |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Felicia, Polo, Lupo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.20700 кг |
| Ширина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 540 ₴
