
Сайлентблок важеля AUDI/SEAT/SKODA/VW A3, TT/LEON I, TOLEDO I/OCTAVIA (Вир-во Moog)
680 ₴
- В наявності
- Код: 4600905483
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля AUDI/SEAT/SKODA/VW A3, TT/LEON I, TOLEDO I/OCTAVIA (Вир-во Moog)
Номер деталі VO-SB-0042, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x90x80мм., орієнтовна вага - 0,31500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | VO-SB-0042 |
| Виробник | Moog |
| Висота | 80 мм |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 72.5 мм |
| Діаметр зовнішній | 12.1 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Fox, Cordoba, Polo, Toledo, Fabia, Octavia, A3, Leon, TT, Golf, Roomster, New Beetle, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.31500 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 680 ₴
