
Сайлентблок важеля SEAT ALTEA XL, LEON, SKODA SUPERB II, VW JETTA III-IV 03- перед. міст(Вр-во MOOG)
320 ₴
- В наявності
- Код: 4600905484
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля SEAT ALTEA XL, LEON, SKODA SUPERB II, VW JETTA III-IV 03- перед. міст(Вр-во MOOG)
Номер деталі VO-SB-0428, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 45x55x45мм., орієнтовна вага - 0,20000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | VO-SB-0428 |
| Виробник | Moog |
| Висота | 45 мм |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Ширина | 55 мм |
| Довжина | 48.5 мм |
| Діаметр зовнішній | 12.3 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Jetta, Octavia, Yeti, Passat, Eos, Superb, Caddy, Leon, Tiguan, Toledo, Touran, A3, TT, Golf, Q3, Alhambra, Altea, Scirocco |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.20000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320 ₴
