
Сайлентблок важеля AUDI/VW CADDY III, GOLF V, JETTA III, TOURAN/A3 (Вир-во Moog)
Ціну уточнюйте
- В наявності
- Код: 4600905485
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок важеля AUDI/VW CADDY III, GOLF V, JETTA III, TOURAN/A3 (Вир-во Moog)
Номер деталі VO-SB-0430, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x180x50мм., орієнтовна вага - 0,68200кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | VO-SB-0430 |
| Виробник | Moog |
| Висота | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Ширина | 180 мм |
| Довжина | 108 мм |
| Діаметр зовнішній | 18 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, Caddy, Toledo, Touran, Jetta, Octavia, A3, Scirocco, Leon, Golf, Yeti, Eos, Altea |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.68200 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
