
Сайлентблок важеля VW PASSAT, SANTANA (Вир-во Moog)
230 ₴
- В наявності
- Код: 4600905490
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля VW PASSAT, SANTANA (Вир-во Moog)
Номер деталі VO-SB-1360, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 25x35x25мм., орієнтовна вага - 0,01600кг.
Примечание: .
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | VO-SB-1360 |
| Виробник | Moog |
| Висота | 25 мм |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Ширина | 35 мм |
| Довжина | 21.6 мм |
| Діаметр зовнішній | 12.1 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | 80, Coupe, Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.01600 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 230 ₴
