
Сайлентблок важеля AUDI/VW PASSAT/A4, A6, A8 (Вир-во Moog)
330 ₴
- В наявності
- Код: 4600905492
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля AUDI/VW PASSAT/A4, A6, A8 (Вир-во Moog)
Номер деталі VO-SB-1362, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x40x40мм., орієнтовна вага - 0,08200кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | VO-SB-1362 |
| Виробник | Moog |
| Висота | 40 мм |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Ширина | 40 мм |
| Довжина | 46.4 мм |
| Діаметр зовнішній | 10.1 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, A4, A6, A8, Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.08200 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 330 ₴
