
Сайлентблок важеля AUDI/SKODA/VW PASSAT/A4, A6, A8/SUPERB (Вир-во Moog)
610 ₴
- В наявності
- Код: 4600905493
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля AUDI/SKODA/VW PASSAT/A4, A6, A8/SUPERB (Вир-во Moog)
Номер деталі VO-SB-1364, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x80x60мм., орієнтовна вага - 0,50800кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | VO-SB-1364 |
| Виробник | Moog |
| Висота | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Діаметр зовнішній | 12 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, A4, A6, A8, Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.50800 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 610 ₴
