
Сайлентблок важеля AUDI/SEAT/SKODA/VW A1 (8X1), A3/LEON, TOLEDO (Вир-во Moog)
320 ₴
- В наявності
- Код: 4600905494
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля AUDI/SEAT/SKODA/VW A1 (8X1), A3/LEON, TOLEDO (Вир-во Moog)
Номер деталі VO-SB-1369, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x60x40мм., орієнтовна вага - 0,10000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | VO-SB-1369 |
| Виробник | Moog |
| Висота | 40 мм |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Діаметр зовнішній | 13 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Octavia, Load Up, Polo, Mii, Fabia, Leon, Toledo, Rapid, A1, UP!, A3, TT, Golf, Roomster, Cordoba, New Beetle, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320 ₴
