
Сайлентблок важеля VW MULTIVAN V, TRANSPORTER V 03-15 перед. міст (Вир-во MOOG)
440 ₴
- В наявності
- Код: 4600905495
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля VW MULTIVAN V, TRANSPORTER V 03-15 перед. міст (Вир-во MOOG)
Номер деталі VO-SB-2318, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x60x50мм., орієнтовна вага - 0,24800кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | VO-SB-2318 |
| Виробник | Moog |
| Висота | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Діаметр зовнішній | 14.1 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter, Multivan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.24800 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 440 ₴
