
Сайлентблок важеля AUDI/VW GOLF V, TOURAN/A3 (Вир-во Moog)
990 ₴
- В наявності
- Код: 4600905496
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля AUDI/VW GOLF V, TOURAN/A3 (Вир-во Moog)
Номер деталі VO-SB-2337, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x170x50мм., орієнтовна вага - 0,68800кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | VO-SB-2337 |
| Виробник | Moog |
| Висота | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Ширина | 170 мм |
| Довжина | 108 мм |
| Діаметр зовнішній | 21 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, Caddy, Toledo, Touran, Jetta, Octavia, A3, Scirocco, Leon, Golf, Yeti, Eos, Altea |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.68800 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 990 ₴
