
Важіль підвіски AUDI / VW A4, A6, A8, PASSAT (Вир-во Moog)
1 540 ₴
- В наявності
- Код: 4600905502
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Важіль підвіски AUDI / VW A4, A6, A8, PASSAT (Вир-во Moog)
Номер деталі VO-TC-4001, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 85x340x65мм., орієнтовна вага - 0,59200кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | VO-TC-4001 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 65 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Тип важеля | Контрольний |
| Конструктивні особливості | З гумовим кріпленням |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, A4, A6, Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.59200 кг |
| Ширина | 340 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 540 ₴
