
Важіль підвіски AUDI/VW A6, A8/PHAETON (Вир-во Moog)
2 320 ₴
- В наявності
- Код: 4600905505
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Важіль підвіски AUDI/VW A6, A8/PHAETON (Вир-во Moog)
Номер деталі VO-TC-4933, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x420x80мм., орієнтовна вага - 0,93000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | VO-TC-4933 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Тип важеля | Контрольний |
| Конструктивні особливості | З гумовим кріпленням |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | A6, Phaeton, A8 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.93000 кг |
| Ширина | 420 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 320 ₴
