
Важіль підвіски VW PASSAT (Вир-во Moog)
2 550 ₴
- В наявності
- Код: 4600905512
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Важіль підвіски VW PASSAT (Вир-во Moog)
Номер деталі VO-WP-0232, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 340x620x90мм., орієнтовна вага - 3,90000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | VO-WP-0232 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Тип важеля | Контрольний |
| Конструктивні особливості | З гумовим кріпленням |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.90000 кг |
| Ширина | 620 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 550 ₴
