
Тяга керма. VOLVO 340, 360 (Вир-во Moog)
1 030 ₴
- В наявності
- Код: 4600905515
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга керма. VOLVO 340, 360 (Вир-во Moog)
Номер деталі VV-AX-3285, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x450x50мм., орієнтовна вага - 0,63900кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | VV-AX-3285 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.63900 кг |
| Ширина | 450 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 030 ₴
