Тяга керма. VOLVO 740, 760, 940, 960 (Вир-во Moog)
Номер деталі VV-AX-5530, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 85x350x65мм., орієнтовна вага - 0,60000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | VV-AX-5530 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Висота | 65 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Сумісність з моделлю | 960, 740, 940 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.60000 кг |
| Ширина | 350 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

