
Тяга керма. VOLVO 850, S70, C70, V70 I (Вир-во Moog)
690 ₴
- В наявності
- Код: 4600905520
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга керма. VOLVO 850, S70, C70, V70 I (Вир-во Moog)
Номер деталі VV-AX-5551, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x315x50мм., орієнтовна вага - 0,45400кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | VV-AX-5551 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Сумісність з моделлю | 850, C70, V70, S70 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.45400 кг |
| Ширина | 315 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 690 ₴
