
Опора кульова VOLVO 740, 760, 940, 960, S90, V90 (Вир-во Moog)
740 ₴
- В наявності
- Код: 4600905522
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора кульова VOLVO 740, 760, 940, 960, S90, V90 (Вир-во Moog)
Номер деталі VV-BJ-3284, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 115x115x150мм., орієнтовна вага - 0,70000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VV-BJ-3284 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передня права |
| Ширина | 115 мм |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 75 мм |
| Розмір конуса | 18 мм |
| Тип кріплення | Під болт |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | 960, S90, 940, 740, V90 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.70000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 740 ₴
