
Накінечник керма. VOLVO S40 I, V40 ESTATE (Вир-во Moog)
630 ₴
- В наявності
- Код: 4600905532
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накінечник керма. VOLVO S40 I, V40 ESTATE (Вир-во Moog)
Номер деталі VV-ES-2239, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 85x130x60мм., орієнтовна вага - 0,37200кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | VV-ES-2239 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Сумісність з моделлю | V40, S40 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.37200 кг |
| Ширина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 630 ₴
