Стійка стаб. VOLVO 960, S90, V90 (Вир-во Moog)
Номер деталі VV-LS-0482, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 85x350x65мм., орієнтовна вага - 0,47500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | VV-LS-0482 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Висота | 65 мм |
| Довжина | 245 мм |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | 960, V90 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.47500 кг |
| Ширина | 350 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

