
Стійка стаб. VOLVO 740, 760, 780, 940, 960 (Вир-во Moog)
650 ₴
- В наявності
- Код: 4600905540
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стійка стаб. VOLVO 740, 760, 780, 940, 960 (Вир-во Moog)
Номер деталі VV-LS-1099, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x200x50мм., орієнтовна вага - 0,30000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | VV-LS-1099 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 141 мм |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | 960, 740, 940 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.30000 кг |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴
