
Стійка стаб. VOLVO 440K, 460L, 480E (Вир-во Moog)
680 ₴
- В наявності
- Код: 4600905542
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стійка стаб. VOLVO 440K, 460L, 480E (Вир-во Moog)
Номер деталі VV-LS-5514, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 200x90x50мм., орієнтовна вага - 0,36600кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | VV-LS-5514 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній лівий |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | 480, 440, 460 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.36600 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 680 ₴
