
Сайлентблок важеля FORD / VOLVO FOCUS II-CMAX / S40 - V50, C30 (Вир-во Moog)
970 ₴
- В наявності
- Код: 4600905544
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля FORD / VOLVO FOCUS II-CMAX / S40 - V50, C30 (Вир-во Moog)
Номер деталі VV-SB-3648, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x130x90мм., орієнтовна вага - 1,18000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | VV-SB-3648 |
| Виробник | Moog |
| Висота | 90 мм |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Ширина | 130 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Діаметр зовнішній | 22 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo, Ford |
| Сумісність з моделлю | S40, V50, C-Max, C30, C70, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.18000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 970 ₴
