
Пружина підв. MB W124 передн. (вир-во Bilstein)
1 950 ₴
- В наявності
- Код: 4600912737
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пружина підв. MB W124 передн. (вир-во Bilstein)
Номер деталі 36-225897, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 160x520x160мм., орієнтовна вага - 5,60000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 36-225897 |
| Виробник | Bilstein |
| Стан | Новий |
| Розташування | Передня |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | 124 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.60000 кг |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 520 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 950 ₴
