
Пружина підв. Mercedes Vito (W639) задн. (вир-во Bilstein)
2 200 ₴
- В наявності
- Код: 4600912741
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пружина підв. Mercedes Vito (W639) задн. (вир-во Bilstein)
Номер деталі 38-263576, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 155x420x155мм., орієнтовна вага - 4,20000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 38-263576 |
| Виробник | Bilstein |
| Стан | Новий |
| Розташування | Задня |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, Viano |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.20000 кг |
| Висота | 155 мм |
| Довжина | 155 мм |
| Ширина | 420 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 200 ₴
