
Пружина підв. VW Transporter T4 задн. (вир-во Bilstein)
2 880 ₴
- В наявності
- Код: 4600912744
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пружина підв. VW Transporter T4 задн. (вир-во Bilstein)
Номер деталі 38-131233, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 180x380x180мм., орієнтовна вага - 4,45000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 38-131233 |
| Виробник | Bilstein |
| Стан | Новий |
| Розташування | Задня |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.45000 кг |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 380 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 880 ₴
