
Підшипник маточини VW PASSAT перед./задн. міст (Вир-во SNR)
530 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 4600927153
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник маточини VW PASSAT перед./задн. міст (Вир-во SNR)
Номер деталі R154.13, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x90x60мм., орієнтовна вага - 0,26000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R154.13 |
| Виробник | NTN-SNR |
| Стан | Новий |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Сумісність з маркою | Porsche, Volkswagen, Audi, Skoda, Seat |
| Сумісність з моделлю | 100, Jetta, Karmann, Passat, 80, Caddy, Polo, Felicia, 412, 60, Toledo, 411,412, Golf, Derby, Cordoba, Corrado, Coupe, 1500,1600, Scirocco, Kaefer, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.26000 кг |
| Висота | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 530 ₴/комплект
