
Опора аморт. PEUGEOT PARTNER передн. (з підш.) (вир-во SNR)
960 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 4600927155
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора аморт. PEUGEOT PARTNER передн. (з підш.) (вир-во SNR)
Номер деталі KB659.23, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 140x140x50мм., орієнтовна вага - 0,65000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | KB659.23 |
| Виробник | NTN-SNR |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 307, Berlingo, C4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.65000 кг |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 960 ₴/комплект
