
Підшипник маточини VW CADDY передн. (Вир-во SNR)
580 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 4600927156
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник маточини VW CADDY передн. (Вир-во SNR)
Номер деталі R157.12, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 85x90x60мм., орієнтовна вага - 0,29000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R157.12 |
| Виробник | NTN-SNR |
| Стан | Новий |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | 80, Caddy, Polo, 100, Coupe, A4, Felicia, A6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.29000 кг |
| Висота | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 580 ₴/комплект
