
Підшипник маточини FORD TRANSIT передн. (Вир-во SNR)
870 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 4600927158
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник маточини FORD TRANSIT передн. (Вир-во SNR)
Номер деталі R140.87, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 85x85x60мм., орієнтовна вага - 0,41000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R140.87 |
| Виробник | NTN-SNR |
| Стан | Новий |
| Ширина | 85 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Tourneo, Transit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.41000 кг |
| Висота | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 870 ₴/комплект
