
Підшипник маточини AUDI 50,80,100, VW CADDY II 71 - передн./задн. міст (Вир-во MOOG)
500 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 4600946756
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник маточини AUDI 50,80,100, VW CADDY II 71 - передн./задн. міст (Вир-во MOOG)
Номер деталі AU-WB-11000, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 95x105x60мм., орієнтовна вага - 0,28500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | AU-WB-11000 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Ширина | 105 мм |
| Довжина | 95 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | 100, Jetta, Karmann, Passat, 80, Caddy, Polo, Felicia, 60, Toledo, Golf, Derby, Cordoba, Corrado, Coupe, Scirocco, Kaefer, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.28500 кг |
| Висота | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴/комплект
