
Маточина з підш. BMW 5 (E39), 5 Touring (E39), Z8 передн. міст (Вир-во MOOG)
Ціну уточнюйте
- В наявності
- Код: 4600946759
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Маточина з підш. BMW 5 (E39), 5 Touring (E39), Z8 передн. міст (Вир-во MOOG)
Номер деталі BM-WB-11313, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 150x150x95мм., орієнтовна вага - 3,62500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | BM-WB-11313 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | З магнітним кільцем ABS |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 95 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | Z8 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.62500 кг |
| Довжина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
