
Маточина з підш. BMW 3 (E36), 3 (E46) 90- передн.мост (Вир-во MOOG)
1 960 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 4600946760
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Маточина з підш. BMW 3 (E36), 3 (E46) 90- передн.мост (Вир-во MOOG)
Номер деталі BM-WB-11315, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 160x160x110мм., орієнтовна вага - 2,32500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | BM-WB-11315 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 37 мм |
| Висота | 110 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | Z3, Z4, 3, 7-Series |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.32500 кг |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 960 ₴/комплект
