
Маточина з підш. BMW 318i, 323i (E46) задн. міст (Вир-во MOOG)
1 910 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 4600946762
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Маточина з підш. BMW 318i, 323i (E46) задн. міст (Вир-во MOOG)
Номер деталі BM-WB-11334, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 145x145x100мм., орієнтовна вага - 1,69000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | BM-WB-11334 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | З кільцем датчика ABS |
| Ширина | 145 мм |
| Висота | 100 мм |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.69000 кг |
| Довжина | 145 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 910 ₴/комплект
