
Підшипник маточини BMW 3 (Е36, E46) 90- задн.мост (Вир-во MOOG)
830 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 4600946764
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник маточини BMW 3 (Е36, E46) 90- задн.мост (Вир-во MOOG)
Номер деталі BM-WB-11339, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x100x60мм., орієнтовна вага - 0,72000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | BM-WB-11339 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, Z4, Z1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.72000 кг |
| Висота | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 830 ₴/комплект
