
Підшипник маточини PEUGEOT 106-309 89- задн. міст (Вир-во MOOG)
670 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 4600946766
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник маточини PEUGEOT 106-309 89- задн. міст (Вир-во MOOG)
Номер деталі CI-WB-12232B, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x100x70мм., орієнтовна вага - 0,48500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CI-WB-12232B |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Dacia |
| Сумісність з моделлю | Visa, ZX, 306, 106, 206, Solenza, Xsara, Supernova |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.48500 кг |
| Висота | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 670 ₴/комплект
