
Підшипник маточини FORD ESCORT IV 82- передн./задн. міст (Вир-во MOOG)
500 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 4600946769
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник маточини FORD ESCORT IV 82- передн./задн. міст (Вир-во MOOG)
Номер деталі FD-WB-11167, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 95x100x60мм., орієнтовна вага - 0,25000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | FD-WB-11167 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 95 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Escort, Consul, Orion, Granada |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.25000 кг |
| Висота | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴/комплект
