
Підшипник маточини FORD FIESTA, I-II, ESCORT 81- передн.мост (Вир-во MOOG)
650 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 4600946771
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник маточини FORD FIESTA, I-II, ESCORT 81- передн.мост (Вир-во MOOG)
Номер деталі FD-WB-11170, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x100x100мм., орієнтовна вага - 0,50000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | FD-WB-11170 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Escort, Orion, Fiesta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.50000 кг |
| Висота | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴/комплект
